Дубенський хоспіс
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього : 1
Гостей: 1
Користувачів 0

12:54
Тестування проектів форм первинної медичної облікової документації з паліативної допомоги

 

7 листопада 2018 року в м . Київ, на базі Smart café BIBLIOTEH відбулося тестування форм первинної медичної документації з паліативної допомоги, розроблених в рамках пакету проектів змін та доповнень до Порядку організації паліативної допомоги в Україні.

Захід проводив Андрій Горбаль, виконавчий директор Українського центру суспільних даних за сприяння Міжнародного фонду «Відродження»

 

У тестуванні взяли участь 16 лікарів вторинної ланки стаціонарів (онкологи, лікарі хоспісів, відділень паліативної допомоги) з Києва, Тернополя, Чернігова, Івано-Франківська, Черкас, Запоріжжя, Волинської області ( м. Ковель), Рівненська область (м.Дубно) , Полтавської (м. Полтава, м. Кременчук) та Донецької області (Бахмут, Дружківка).







 

Також в роботі заходу взяли участь:

Ксенія Шаповал, Менеджер Програмної ініціативи "Громадське здоров'я" Міжнародного фонду "Відродження".

Олександр Ковальов, керівник відділу впровадження ЛІМІС компанії “АЛТ Україна Лтд” (медична інформаційна система ЕмСіМед).

Анатолій Царенко, завуч кафедри паліативної та хоспісної медицини Інституту сімейної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика







 

Предметом обговорення були наступні документи:

Вкладний листок №1 до форми №003/о “Критерії визначення пацієнта, як такого, якому потрібна паліативна допомога”

Вкладний листок №2 до форми №003/о “Критерії визначення пацієнта дитячого віку, як такого, якому потрібна паліативна допомога”

Вкладний листок №3 до форми №003/о “План спостереження для надання паліативної допомоги”

 

Мета тестування:

Визначити час, необхідний лікарям для заповнення розроблених форм

Визначити проблемні питання, що виникають у роботі з формами

Отримати зауваження та рекомендації щодо змісту та формату документів

 





Крім основних питань , що стосуються паліативної медицини та хоспісної допомоги присутні ознайомилися з презентацію програмного забезпечення ( електронного модуля) EMCIMED , мета якого якісна автоматизація медичних установ , що надають медичні послуги . Присутні пересвідчилися, наскільки просто і зручно можна працювати із медичною інформаційною системою.



 

А ще,  учасникам , організаторами було презентовано нову публікацію Українського центру суспільних даних “Дані для паліативної допомоги: міжнародний досвід, українська практика, стандарти, індикатори, оцінки”.

Посібник містить огляд практики використання даних у країнах з “високою якістю смерті”, зокрема у Великій Британії, рекомендацій ВООЗ, практичних інструментів оцінки потреби пацієнта у паліативній допомозі з використанням спеціальних шкал. Значну частину публікації присвячено оцінці потреби у паліативній допомозі в регіонах України. Методика оцінки потреби на основі рутинних даних (Держстату – про причини смерті, Медстату, Національного канцер-реєстру, Реєстру хворих на туберкульоз – про кількість хворих) розроблено в Українському центрі суспільних даних у консультаціях з профільними фахівцями (онкологами, фтизіатрами, педіатрами, демографами та ін.)



Переглянути ( завантажити ) видання

 

 

 

Переглядів: 407 | Додав: Admin | Теги: смарт кафе, smart cafe, Café, кафе, паліативна допомога, Bibliotech | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту