Дубенський хоспіс
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього : 1
Гостей: 1
Користувачів 0

17:10
Майстер – клас на тему: «Сила позитивного мислення»


7 травня 2019 року психологом закладу був проведений майстер –клас на тему : «Сила позитивного мислення» з медичним персоналом відділення паліативої медицини (хоспіс).
Під час якого ознайомилися з поняттям - позитивне мислення.
  • Як його можна використовувати у житті, зокрема у роботі .
  • Постаралися найти усі позитивні сторони роботи медсестри у відділенні паліативної медицини .
  • Та вчилися говорити стоп поганим думкам, а замінювати їх на позитивні.
Робота медсестри у відділенні паліативної медицини не є легкою. Кожен день медпрацівники стикаються з різними ситуаціями : дивляться на біль і муки , розпач і страждання, відчай.

Але і тут медперсонал находить позитивні сторони: вони ідуть на роботу на , якій можуть полегшити страждання інших, зрозуміти і підтримати, покращити якість життя пацієнтів.
 
Негативне мислення сприяє «притягуванню» негативних подій, завдяки тому, що ми просто не помічаємо позитиву, а акцентуємо увагу на негативі. Наше життя йде за тим сценарієм, який сформувала свідомість. Психологія вчить, що наше мислення діє за принципом сита, а сито – це і є принцип мислення, і воно зберігає те, що йому ближче. Високий рівень негативу провокує нездатність знайти вихід з важкої ситуації, створення складних відносин з людьми , що вас оточують та  проблемами на роботі.
Відповідь на питання як навчитися мислити позитивно та спробувати це на практиці мали можливість медпрацівники під час даного навчання.
Психологія відзначає, що люди, які мислять позитивно, більш успішні, щасливі та здорові. З ними рідше трапляються неприємності і вони менше схильні до стресів. Мають хороші здобутки на роботі та в особистому житті.
Позитивно мислити – означає бачити проблеми виходячи з можливостей, а не перепон.
Позитивне мислення виключає життя в чорно-білих тонах. Основа душевного спокою – в розумінні, що сьогодні може бути погано, але завтра все зміниться в кращу сторону. Думати позитивно – значить розуміти, що не варто брати на себе відповідальність за всі події, які відбуваються навколо. Важливо змусити себе відпустити ситуацію, якщо її рішення не в ваших можливостях.
На завершення усі отримали золоті правила позитивного мислення і дійшли висновку, що на роботу як на свято !
І хай це буде так завжди!

 

10 правил позитивного мислення

1.Свідома установка на позитив
Завжди налаштовуйте себе на позитивні емоції і мислення, не дозволяйте негативним думкам надовго залишатися у вашій свідомості, якщо вони виникають – знайдіть час для внутрішнього діалогу, постарайтеся перевести мінус в плюс. Якщо вам є за що похвалити себе – обов’язково зробіть це. Пам’ятайте, мислити негативно – значить притягувати такі події.

2.Забороніть розчарування
Якщо на вашому шляху зустрічаються перешкоди і невдачі – сприймайте їх як життєвий досвід, можливість розвинути свої слабкі сторони і мислите з позиції пошуку обхідних шляхів.
Ваше завдання – досягти рівноваги, сформувати позитивну картину світу чого б вам це не коштувало, а розчарування будуть тягнути вас назад і не дадуть жити щасливо.

3.Спілкуйтеся з позитивно налаштованими людьми
Відповісти на питання «як навчитися мислити позитивно» вам допоможуть такі ж люди, як і ви. Намагайтеся оточувати себе тими, хто в усьому намагається бачити плюси, не «залипає» на невдачах. Люди, які тримають образи, злопам’ятні або взагалі не люблять життя – відбирають у вас багато енергії і душевних сил.


4.Вірте в свою особистість
При будь-яких обставин – зберігайте віру в себе і свої можливості.
Психологія рекомендує кожен день впускати у своє життя щось нове – наприклад, добиратися до роботи іншою дорогою, або обідати в новому місці і тп. Більше вивчайте життя тих людей, хто знає, що таке успіх, його ціну, хто йшов до мети, незважаючи на перешкоди, і вчіться у них.

5.Будьте цілеспрямовані
Успіх приходить до тих, хто чітко бачить свої цілі і готовий рухатися до їх досягнення. Завжди складайте плани по досягненню цілей і дотримуйтеся їх. Враховуйте навіть незначні досягнення – ваша свідомість буде запам’ятовувати позитивний досвід, що в кінцевому підсумку сприятиме вашої впевненості та позитиву.
 
6.Пам’ятайте, що думка – матеріальна
Виробити звичку думати позитивно – допоможе ваше розуміння матеріальності думок. Негатив у стані отруїти ваше існування і сприяти поганим подій у вашому житті. Кожен день думайте про те, що ви ще можете зробити для того, щоб прийти до того, як мислити позитивно.

7.Навчитися бачити позитив у негативі
Досягти душевної рівноваги психологія рекомендує допомогою вашого особистого ставлення до ситуації або проблеми: якщо ви не в змозі змінити що-небудь, міняйте своє відношення до цієї події.

8.Радійте простому
Не варто прив’язувати своє відчуття щастя і задоволення життям з глобальними речами: наприклад, я буду щасливий, тільки якщо буду багатий, чи стану зіркою. Вчіться насолоджуватися чимось простим: гарною погодою, приємним співрозмовником, хорошим фільмом і т. п. Виробити цю звичку не складно – згадуйте про те, як багато людей позбавлені того, що ви маєте в достатку.

9.Постійно розвивайтеся
Робота над собою приносить багато позитиву. З кожним днем ви будете помічати, що стали розумнішими, успішніше, а значить – щасливішими. Вкладення коштів і сил у свій розвиток є гарантом вашої впевненості в собі, що дозволить вам боротися з негативом і змінити своє життя в кращу сторону.

10.Прагніть жити повним життям.
Це значить – знаходити час, сили і кошти на максимум життєвих областей – сім’я, особисте життя, друзі, робота, відпочинок, хобі, подорожі – все це повинно бути присутнім у вашому житті.
Зробіть ці правила принципами, за якими відтепер ви будете жити. Завдяки їм, ви зможете змінитися і жити в гармонії.
 
 


 
Переглядів: 782 | Додав: Admin | Теги: психолог, Бірук, Психологія, позитивне мислення, майстерклас, навчання | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту