Дубенський хоспіс
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього : 1
Гостей: 1
Користувачів 0

14:10
«Лежати на дивані, ковтати таблетки і бути здоровим – неможливо»

              Науковець Петро Ліпський розробив власну систему омолодження організму.

            Таємниці довголіття уже багато років не дають спокою людству. Організувати безсмертя сучасна наука наразі неспроможна. Але в її  розпорядженні вже є засоби, здатні продовжити молодість. Проте вони, як правило, дорогі, та  далеко не всім по кишені.

            Кандидат біологічних наук Петро Ліпський створив власну авторську систему омолодження, яка допоможе вам зберегти здоров’я та молодість. Для цього не потрібно значних коштів чи особливих медичних препаратів, а лише бажання.

  • Петре Юзефовичу, нині є багато розроблених науковцями систем омолодження. Але запропонована нами  докорінно різниться від них. У чому її унікальність?
  • Моя система базується на рецептах без застосування фармакохімії. В її основі – природні підходи і технології, за допомогою яких можна підключити молоді гени, які відновлюють життєві сили організму. Така методика проста і доступна  всім, навіть людям із невеликими статками.

Змусити біологічний годинник рухатися у зворотному напрямку допоможе розширення адаптаційних можливостей організму, активізація обміну речовин, повернення сприятливого природного гормонального фону, збільшення резервів фізіологічних систем. Цього можна досягти насамперед завдяки раціональному харчуванню і достатній руховій активності. Бо саме з неправильним способом життя пов’язані близько 70% випадків передчасного старіння та смерті.

Основна умова – це психологічна готовність. Якщо людина вирішила поліпшити своє самопочуття та зовнішній вигляд, вона повинна налаштуватися на те, що потрібно постійно загартовувати силу волі. Бо лежати на дивані, ковтати таблетки і при цьому бути здоровим – неможливо.

  • З чого варто почати?
  • В організмі кожної людини є чимало шкідливих бактерій і паразитів, які постійно виділяють відходи від своєї життєдіяльності. Це дуже потужна отрута. Вона підточує імунну та серцево -судинну системи, сполучну тканину, клітини головного мозку і генетичний апарат. До цього треба додатки перенасичену хімічними речовинами їжу, забруднені воду і повітря, неправильне і не збалансоване харчування, особливо надмірне вживання фармакологічних синтетичних препаратів. Токсини й шлаки, які утворюються, розходяться всіма системами організму, вражають  хрящі, зв’язки, кістки і навіть потрапляють у мозок. Як наслідок,  з’являються фіброміоми кісти й інші доброякісні пухлини. Прогресують хвороби, і людина починає старіти. Цей процес помітно активізується особливо після 40 років.

Тож слід почати з очищення від шлаків і токсинів. Завдяки цьому можна позбутися до 70% усіляких хвороб. Популярні нині способи – голодування та фізичне навантаження, яке супроводжується виділенням поту. Добре допомагає відвідування лазні і сауни. Ця корисна процедура ще й значно розширює адаптаційні можливості організму до підвищених температур, холоду та різних токсичних речовин.

Крім традиційних методів, можна застосовувати біорезонансну терапію, яка базується на тому, що кожна людина випромінює електромагнітні коливання. Мало того, кожен орган, кожна клітина і система мають власну, притаманну лише їй частоту цих коливань. Якщо якийсь орган хворіє, то патологія, що виникла, починає випромінювати власні коливання, які вступають у суперечність з природними коливаннями органа.

  • Очевидно, в тому, що організм забруднюється, певною мірою винні ми самі. Їмо все підряд, не замислюючись, що цим завдаємо непоправної шкоди власному здоров’ю?
  • Змалку ми привчені, що обов’язково маємо з’їсти першу та другу страви,потім запити чаєм чи компотом. А наші пращури не споживали різних продуктів одночасно. Скажімо, зранку їли знайдене  зерно злаків, в обід чи увечері споживали м'ясо впольованої тварини. Таке харчування більш природне й раціональне. Бо ж коли усю їжу змішати, то вона не встигає повністю перетравитися. При потраплянні в товстий кишечник  виділяються токсини, які всмоктуються в кров. Знешкоджуючи їх, печінка не зможе виконувати решту своїх функцій. У результаті, дають збої імунна, ендокринна й інші системи організму.

Особливо небезпечні продукти з різними барвниками, емульгаторами, стабілізаторами,  речовинами подібними на антибіотики, які виробники використовують для тривалого зберігання та привабливості. Слід відмовитися від надмірно вживання солодощів, які впливають на збільшення глюкози в крові.

Ліпше їсти страви, що їх якомога менше піддають термічній та іншій обробці. Бо навіть при температурі більш як 55 градусів знищується чимало корисних речовин, особливо ферментів. До прикладу, незварений червоний буряк, натертий на пластиковій тертці, приправлений олією та морквою, містить значно більше поживних компонентів, ніж традиційний вінегрет з варених овочів. Кориснішим для організму буде борщ, у якому буряки і картопля не сильно переварені, а трохи хрумтять.

Зовсім мало цінних речовин втрачається у процесі приготування їжі в мікрохвильовій пічці. Але цим захоплюватися не раджу. Електромагнітні хвилі, що випромінює мікрохвильова, можуть завдати здоров’ю значно більше шкоди, аніж та їжа, яку термічно обробити.

Дуже важливий принцип здорового харчування – споживання овочів, фруктів та ягід, які ростуть у тій місцевості, де ви живете. Вони корисніші від екзотичних  заморських плодів.

  • За вашою теорією, одна з обов’язкових умов омолодження – розширення адаптаційних можливостей організму. Що ви маєте на увазі?
  • Насамперед фізичним навантаженнями. Створюючи стан гіпоксії (нестачі кисню), ми вробляємо стійкість організму до нестачі кисню. І що вона вища, то більша опірність до будь-яких несприятливих факторів: перегрівання, переохолодження, різних отруєнь, опромінення тощо.

Забезпечити собі оптимальні навантаження нескладно. Якщо відстань від вашого дому до роботи не перевищує 2-3 кілометрів, лише відмовтесь від поїздок транспортом, ходіть пішки. Але найкращий і універсальний  спосіб – це, звичайно біг.

Стійкість до нестачі в організмі кисню можна виробити також диханням у закритий контур. Для нього підійде звичайний поліетиленовий пакет. Щільно прикладаємо до рота, вдихаємо звідти повітря і туди ж видихаємо. У пакеті поступово зменшується кількість кисню і водночас накопичується вуглекислий газ, надлишок якого досить добре розширює кровоносні судини, в тому числі і мозку. Водночас рекомендую тренувати затримку дихання. Ця процедура займе буквально декілька хвилин на день. Спочатку затримуємо дихання на 20-30 секунд. Вправу повторюємо три рази через кожну хвилину. У наступні дні поступово збільшуємо затримку дихання ще на 5 секунд. І так доводимо до хвилини, а то й довше.

Проконтролювати стан вашого організму допоможе простий тест. Показник частоти пульсу за хвилину помножте на показник верхнього артеріального тиску і результат поділіть на 100. Якщо отримаєте число 85, то це означає, що все в нормі.

Добре розширює адаптаційні можливості  загартовування, зокрема обливання холодною водою. До речі, саме обливання холодною водою та контрастний душ допоможуть боротися зі стресами, які також перешкоджають нормальній роботі всіх внутрішніх систем нашого організму. Тож, замість того, щоб переживати і хвилюватися, краще займайтеся спортом  та іншими корисними для вашого здоров’я справами. І друга молодість до вас обов’язково повернеться знов.

За матеріалами Миколи Заверухи ( журнал "Добрий лікар" № 6 (129) 19/03/15))

 

РЕЦЕПТИ ПЕТРА ЛІПСЬКОГО

Для омолодження організму

  • На 2 столові ложки цибулиння ( краще підходить із цибулі, вирощеної на власні й грядці чи присадибній ділянці, тоді будемо впевнені, що в ній немає отруйних речовин) додаємо 2 столових ложки сушених плодів шипшини та одну гілочку молодої сосни, яку подрібнюємо. Змішуємо, заливаємо 1 літром окропу і настоюємо у термосі приблизно пів доби. Пити слід тричі по півсклянки перед їжею.
  • Кожного ранку після сніданку проковтніть змочений в олії зубець часнику. Олія допоможе пройти йому травним трактом якомога далі -  аж до товстої кишки. Фітонциди  часнику знешкодять гнильні бактерії у кишечнику , знявши таким чином ще й навантаження з печінки.
  • Корисним для омолодження є суп з топінамбуром і картоплею, а також топінамбур, смажений з цибулею.

 

Проти стресів

  • Надмірні навантаження на нервову систему легше переносяться, якщо зранку випити чайну ложку олії. Причому кожного дня іншу – соняшникову, ріпакову, гарбузову, шипшинову, оливкову, обліпихову, кукурудзяну чи лляну. Вона має бути не пересмаженою.
  • Для зняття стресів корисні гарбузові насіння і каша. А можна просто гарбуз порізати тоненькими скибочками, прогріти в духовці і підсолодити. Те саме можна приготувати з камбуза (гарбуз, схрещений із кавуном).

 

Для зниження вмісту цукру в крові

  • Змішати три столові ложки кореня кульбаби та по три з половиною столові ложки листочків чорниці та кропиви дводомної. Одну столову ложку цієї суміші розвести у склянці води. Кип’ятити приблизно 15 хвилин на водяній бані на маленькому вогні. Пити охолодженим  тричі на день по півсклянки.
  • Змішати дві частини листя чорниці, одну частину кропиви і одну частину квіток бузини чорної. Одну десертну ложку такої суміші залити склянкою окропу і на водяній бані на маленькому вогні кип’ятити 30 хвилин. Пити по  четвертині склянки 3-4 рази на день.
  • Дві столові ложки кореню цикорію залити однією склянкою окропу і настоювати 30 хвилин. Вживати по столовій ложці шість разів на день.
  • На зниження цукру в крові позитивно впливають шовковиця, чорноплодна горобина, калина, стручки квасолі, кукурудзяні приймочки, кропива дводомна, цибуля, часник, корінь цикорію, корінь та листочки кульбаби.
  • Особливо корисні салати з кульбабою, коли вона щойно починає цвісти. Оскільки листя має гіркуватий присмак, то його треба на півгодини покласти в підсолену воду, а потім додати трохи накришеної цибулі.

Проти авітамінозу

На півтори-дві доби в темному місці намочити у пластиковій посудині пшеницю або жито і накрити марлею. Набухле зерно можна подрібнити і перемішати з медом, родзинками чи горішками. Споживати слід по три столові ложки. Проростки не тільки сповільнюють процес старіння та омолоджують організм, а й інтенсифікують обмін речовин, підсилюють кровотворення. Особливо корисні дітям, вагітним та жінкам, які годують немовлят грудним молоком, спортсменам, та й узагалі усім у період епідемії грипу чи інших респіраторно-вірусних інфекцій. Але варто пам’ятати, що коли в намочених злаках з’являються зелені паростки, то вони стають токсичними.

 

 

 

 

Переглядів: 1056 | Додав: Admin | Теги: здоров'я, авітаміноз, вітаміни, Ліпський, рослини, біологічний годинник, омолодження | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту